Transporti 100L
Në cdo qytet të Shqipërisë
Cmimet më të mira
Ne treg
Sherbimi me i shpejte
Pakot ju dorëzohen brenda 24 orëve
Dyqani kozmetik
me i madh ne vend

Kujdesi per floke te shendetshem me produkte profesinale

Lador

Lador është një linjë organike e kujdesit per floket që beson ne krijimin e produkteve profesionale qe mund te perdoren dhe ne shtepi! Kio eshte mundesi e shkëlqyer për të ruajtur bukurinë e flokeve tuaja pa humbur kohe dhe para ne trajtimet e salloneve.

Perberesit kryesorë qe Lador perdor jane : kolagjeni,
mendafshi, ceramidet dhe keratin, peptide, vajra te cilesise me te larte. Motoja e Lador eshte: Bring a miracle
to your hair...

Shiko koleksionin e produkteve

Historia e markës

Purito

Purito është një markë koreane që vjen nga bashkimi i fjalës “purity” që do të thotë “pastërti” dhe “to” që do të thotë “tokë”. Misioni i markës eshte përzgjedhja e përbërësve natyralë dhe të sigurte per lekuren.Ne formulimet e produkteve, nuk do gjeni përbërës dhe substanca të dëmshme. Purito eshte kundër mizorisë ndaj kafshëve dhe ka paketime ekologjike; Te gjitha produktet e puritos do ti gjeni ne Glowyskinshop, te vetmin distributor zyrtar te Puritos ne Shqiperi.

Historia e markës

Thank You Farmer

Një markë e ndërtuar rreth ndershmërisë dhe respektit që fermerët kanë për natyrën. Thank you Farmer synon të korrë frutat e natyrës dhe të gjitha të mirat e saj per kujdesin e lëkurës. Gama e produkteve rrit elasticitetin e lëkurës shpejton rigjenerimin dhe mbron lekuren nga agresoret mjedisore. Marka nuk e ekzagjeron kurrë efektivitetin e produkteve të saj, dhe përkundrazi premton të përmirësojë lëkurën tuaj gradualisht dhe natyrshëm. Duke u përqëndruar në përbërës cilësorë dhe jo në tituj dhe paketime të zbukuruara, marka ofron produkte me efikasitet te larte qe njihen prej vitesh ne Korene e Jugut. Thank you farmer kushton shumë punë, kohë dhe përpjekje në kërkimin dhe zbulimin e përbërësve më të pastër, më të sigurt dhe më të ndershëm për produktet e tyre të kujdesit të lëkurës. Eksploroni tani gamën perfekte të kujdesit për lëkurën.

Historia e markës

Isntree

Isntree është një markë që përqendrohet në ruajtjen e bukurisë natyrore përmes përdorimit të përbërësve natyralë, të sigurt dhe të shëndetshëm në produktet e tyre të kujdesit për lëkurën. Isntree është një produkt i një ambienti të pastër të një ishulli dhe i bazuar në besimin e pasionit të tyre për të dhënë fryte të mira, që rriten me konsumatorin e tyre dhe që përdorin materiale te para tërësisht bimore.

Historia e markës

Lador

La'dor është fjale e perbere nga fjala e Leaf dhe Adorable. Fjala ‘Gjethe' është simbol i natyrës që lidhet me produktin e natyralizmit. Fịala 'Adorable' është ndjenjë e bukur që
kompania La'dor deshirom ti jape klientit të tij. Ekspertët e markës besojnë se flokët janē një simbol i shëndetit tonë dhe një premtim i bukurisë femërore. Ne fund të fundit, edhe me pamje te thjeshte, floket e bukur do ta bejne një vajzë të dallohet. Kio ēshtë arsyeja pse La'dor beson se për të rikthyer shendetin e tyre origiinal. Floket kanë nevojë per kujdes të veçante, per të cilin është e nevojshme të bëhen perpjekje çdo ditë, dhe jo nje herë ne muaj.

Historia e markës

Neogen

Neogen Dermalogy inovatori juaj i bukurisë me hulumtimet dhe inovacionet më të fundit derma-kozmetike që ofrojnë zgjidhje për çdo nevojë te lëkurës tuaj. Neogen Dermalogy ofron produkte që do t'ju ndihmojnë të përshtatni regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës duke u përqëndruar në preferencat tuaja individuale dhe shqetësimet specifike. Neogen Dermalogy është një markë bio kozmetike me funksion të lartë që sjell përfitimet më të mira të lëkurës për një lëkurë të shëndetshme dhe të bukur bazuar në bio-teknologji të përparuar. Bazuar në gjashtë teknologjitë kryesore, ne po prezantojmë produkte të kujdesit të lëkurës çdo ditë me teknologji të ndryshme të përparuara duke nxjerrë përbërës natyralë efektivë nga natyra dhe duke stabilizuar strukturën që rrit afinitetin dhe thithjen e lëkurës.

Historia e markës

Aromatica

AROMATICA është një markë holistike e bukurisë Koreane qe ekuilibron bukurinë tuaj të vërtetë me fuqinë e terapisë thelbësore botanike. Produktet e markës Aromatica janë efektive, të qëndrueshme, krijohen pa mizori dhe jane miqësore me veganët. Produktet e tyre përdorin kontejnerë të qëndrueshëm të përbërë nga materiale plastike të biodegradueshme dhe materiale të riciklueshme për të minimizuar mbetjet e tepërta. Të gjitha produktet e tyre janë krijuar nga përbërës natyralë me lëndë të parë. Fantastike për lëkuren dhe planetin!

Historia e markës

Cosrx

COSRX është ndërtuar para më shumë se një dekade përvojë në industrinë kozmetike Koreane dhe zhvillimin e produkteve. Përmes kuptimit dhe mbledhjes së asaj që klientët kanë nevojë dhe dëshirojnë në lidhje me llojet dhe shqetësimet e tyre të lëkurës, dhe pas përpilimit dhe analizës së kujdesshme të këtyre të dhënave, COSRX kulmon informacionin në një "markë kozmetike të orientuar drejt përbërësve" pas studimeve të shumta. COSRX është e përkushtuar të prodhojë produkte me performancë të lartë me përbërës të sigurt dhe natyralë, duke minimizuar mundësinë e efekteve anësore për të gjitha llojet e lëkurës.