Purito

Purito Cica Clearing Bb Cream 30ml

Lek 1,590
Bb cream me perberes fantastike qe ul skuqjen, mbron lekuren ndaj rrezeve UV dhe mbulon imperfeksionet. Formula eshte e pasur ne perberes riparues dhe antioksidues si : Centella Asiatica, Niacinamide, Panthenol dhe Vitamine E.
Ka mbulim mesatar dhe mund te shtresohet per te siguruar mbulim te larte. Nuk kriset, nuk transferohet dhe nuk ju ben te dukeni shiny gjate gjithe dites. Ka teksture te lehte, perfundim satin qe duket shume natyral. 
•Vjen ne 5 nuanca :Neutral Ivory, Rose Ivory, L
ight beige, Natural beige dhe Sand beig.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi