missha

Missha M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++50ml

Lek 1,090 Lek 1,690

Kombinoni kujdesin për lëkurën dhe makeupin në një hap të thjeshtë për një pamje fantastike.  M Perfect Cover BB Cream është një krem me mbulim të lartë që ofron hidratim dhe mbrojtje nga dielli. Ndriçon, neutralizon skuqjen, qetëson, mbron nga dëmtimi i diellit dhe mbulon njollat dhe papërsosmëritë.Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi