Isntree

Isntree Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream 100ml

Lek 1,590 Lek 2,190

ℂ𝕗𝕒𝕣𝕖 𝕖𝕤𝕙𝕥𝕖?
Hidratues me 5 lloje te ndryshme molekulare acidi hialuronik, antioksidante, dhe perberes qe mbrojne barrieren e lekures.
Eshte krijuar per ti dhene lekures hidratim intensiv per nje kohe te gjate por pa e yndyrosur. Ka konsistence xheli, perthithet shpejt dhe e le lekuren super te bute! Nuk le ndjesi ngjitese!

Nuk permban alkool, vajra esenciale, fragrance!

ℙ𝕖𝕣𝕤𝕙𝕥𝕒𝕥𝕖𝕥 𝕞𝕖:
Lekurat e yndyrshme, mikse, te dehidratuara, proakneike!

Vegan
ℂ𝕗𝕒𝕣𝕖 𝕥𝕒𝕣𝕘𝕖𝕥𝕠𝕟?
Dehidratimin, yndyren e tepert, linjat e imta, rrudhat.

𝔽𝕠𝕣𝕞𝕒𝕥𝕚:100ml

ℂ𝕗𝕒𝕣𝕖 𝕡𝕖𝕣𝕗𝕚𝕥𝕚𝕞𝕖𝕤𝕙 𝕜𝕒?
-Hidraton lekuren ne thellesi dhe rrit elasticitetin e saj.
-Balancon prodhimin e sebumit.
-Qeteson skuqjen, ul inflamacionin.
-Trajton rrudhat dhe linjat e imta.
-I jep lekures shkelqim dhe vitalitet.
-Balancon nivelin e ujit dhe yndyres ne lekure.

ℙ𝕖𝕣𝕓𝕖𝕣𝕖𝕤𝕚𝕥 𝕜𝕣𝕪𝕖𝕤𝕠𝕣𝕖 𝕕𝕙𝕖 𝕧𝕖𝕥𝕚𝕥𝕖 𝕖 𝕥𝕪𝕣𝕖:
-5 lloje te ndryshme molekulare acidi hialuronik- hidratojne intensivisht lekuren duke depertuar dhe ne shtresat me te thella.
-Centella asiatica- antiinflamator, antibakteriale, ul skuqjen dhe irritimet.
-Licorice extract- veti shume te mira zbardhuese dhe antirrudhe.
-Ekstrakt kamomili- veti qetesuese, hidratuese, vitalizuese.
-Ekstrakt caji jeshil- antioksidant, antiinflamator, antirrudhe.
-Urea- hidraton lekuren ne thellesi dhe mbron barrieren e saj mbrojtese.


--

Hidratues me 5 lloje te ndryshme molekulare acidi hialuronik, antioksidante, dhe perberes qe mbrojne barrieren e lekures.
Eshte krijuar per ti dhene lekures hidratim intensiv per nje kohe te gjate por pa e yndyrosur. Ka konsistence xheli, perthithet shpejt dhe e le lekuren super te bute! Nuk le ndjesi ngjitese!

Nuk permban alkool, vajra esenciale, fragrance!

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi