Glowyskinshop.com

XUYONI Synergy Booster 50ml

Lek 5,990
Synergy Booster është një tonik + serum hirid që maksimizon efektin e hapit tjetër në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës duke përgatitur lëkurën me pH optimale dhe nivel hidratimi.

Gjethet organike të moringës, të pasura me squfur, jod dhe aminoacide ndihmojnë në forcimin dhe riparimin e lëkurës, ndërsa antioksidantët nga vitaminat dhe polifenolet japin një shkëlqim rinor.
Produkti me ekstrakt organik të gjetheve të moringas hidraton, ushqen, ndihmon në zbutjen e rrudhave të imta, rikthen ekuilibrin hidrolipid të dëmtuar të lëkurës, rigjeneron me kujdes zonat e dëmtuara dhe neutralizon shenjat e lodhjes. Ka një strukturë të këndshme të lehtë, përthithet në mënyrë perfekte dhe hidraton lëkurën për një kohë të gjatë.

Arginina është në shumicën e rasteve një aminoacid thelbësor që ndikon në mikroqarkullimin dhe funksionin mbrojtës të lëkurës. Rigjeneron, rikthen, eliminon mikrodëmtimet, lufton rrudhat, zbut lëkurën. ndihmon në zbutjen e shenjave dhe rrudhave, lufton plakjen e hershme të lëkurës, pastron trupin nga produktet e shpërbërjes së proteinave të mbeturinave dhe normalizon ngjyrën natyrale.

Ekstraktet e bimëve të përfshira në produkt ndihmojnë në hidratimin intensiv dhe ngopjen e lëkurës me lëndë ushqyese. Produkti mbron intensivisht nga thatësia dhe shtrëngimi pas larjes me ujë rubineti.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme dhe të dëmtuar, ky produkt i siguron lëkurës tuaj lagështi të menjëhershme dhe hidratim të plotë, duke e bërë atë një produkt të përsosur për një rutinë të përditshme të lehtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi