Glowyskinshop.com

XUYONI Pure Intensive Care Base 50ml

Lek 5,990
Një tonik astringent i butë, freskues që përmban trëndafil organik qetësues dhe bazë Centella Asiatica (cica). I përshtatshëm për lëkurën e yndyrshme, të kombinuar dhe të prirur ndaj akneve Një toner + serum i formuluar me ekstrakte organike trëndafili dhe etanol organik natyral me origjinë nga gruri që punojnë në mënyrë efektive së bashku për të ndërtuar lëkurë rinore dhe elastike.

Etanoli organik qetëson lëkurën e ndjeshme dhe zvogëlon pamjen e poreve të fytyrës ndërsa ekstrakti organik i trëndafilit jep lagështi thellë në shtresat e lëkurës tuaj, duke rezultuar në një shkëlqim të shëndetshëm.

Kjo dyshe dinamike është produkti i përsosur për mëngjeset e ngarkuara kur dëshironi të freskoni dhe hidratoni lëkurën tuaj në vetëm një hap të thjeshtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi