Glowy Skin Albania

XUYONI Natural Moisture cream with rice bran water 50 ml

Lek 5,490

Një duet losion+krem i bërë nga uji organik i krundeve të orizit që hidraton lëkurën dhe balancon nivelet e vajit dhe lagështisë së saj, duke ndihmuar në krijimin e një pengese të shëndetshme dhe të fortifikuar të lëkurës. 

-Ka një efekt të fuqishëm kundër plakjes.
-Zbut rrudhat dhe parandalon shfaqjen e të rejave.
-Eliminon njollat ​​e pigmentit.
-Rrit qëndrueshmërinë dhe elasticitetin.
-Ka një efekt të theksuar lifting.
-Ushqen dhe hidraton thellesisht lekuren.
-Barazon tonin e lëkurës dhe përmirëson çehren.
Uji i orizit lufton procesin e plakjes - redukton pigmentimin, zbut rrudhat dhe stimulon prodhimin e kolagjenit tuaj. Përdorimi i rregullt i produktit do të përmirësojë shëndetin e lëkurës, do të përmirësojë çehre dhe do të rivendosë vitalitetin.

E bërë vetëm nga përbërës organikë, nuk përmban emulsifikues sintetikë.

Të gjitha produktet XUYONI kanë fituar vlerësimin më të ulët të indeksit të acarimit të lëkurës në testin dermatologjik KDRI (Korea Dermatology Research Institute). XUYONI përdor bimë organike, pa pesticide, të rritura në tokë pjellore që nuk është trajtuar me plehra kimike për tre vjet, si dhe përbërës organikë si vajra esencialë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi