Glowyskinshop.com

XUYONI Immediate Moisture Power 50ml

Lek 6,590

Një krem ​​i pasur, hidratues i formuluar me një përzierje vajrash organikë të cilësisë së lartë qe ndihmojne ne rritjen e elasticitetit te lekures dhe rigjenerimin e saj. 

Ky krem ​​vajor luksoz eshte i lehtë për t'u aplikuar, i perbërë nga gjalpi organik shea, squalane dhe vaji i aguliçes për të dhënë lagështi të menjëhershme thellë në shtresat e brendshme të lëkurës. Një central elektrik kundër plakjes me një përzierje ekskluzive vajrash të cilësisë së lartë dhe gjalpë shea që jep rezultate fantastike kunder rrudhave, linjave te imta, shenjave kafe.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi