Glowyskinshop.com

XUYONI Cactus Powder Wash 50g

Lek 1,790 Lek 2,490

Një pastrues ditor tërësisht natyral me pluhur dhe eksfoliues i butë i pasuruar me përbërës hidratues dhe enzima me prejardhje natyrale nga papaja. Laresi jo vetem pastron ne thellesi lekuren por ben edhe heqjen e qelizave te vdekura ne menyre delikate. Papaja ne saje te vetive enzimatike, sherben qelizat e vdekura brenda poreve, pikat e zeza, pikat e bardha dhe teksturen e ashper ndersa ekstrakti i kaktusit ndihmon qe lekura te marre ekstra hidratim dhe zbutje pas larjes. Rezultatet ne permiresimin e tekstures shikohen qe ne javen e pare te perdorimit.

Perdorimi:
Hidhni pak sasi ne duar dhe miksojeni me uje. Formoni shkume dhe aplikojeni ne lekure.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi