Glowy Skin Albania

XUYONI 0-Gravity oil-cream 50 ml

Lek 5,590
Një krem ​​vaji luksoz dhe i lehtë për t'u aplikuar plot me vajra ushqyes me bazë bimore që sigurojnë lagështi intensive dhe të shpejtë dhe heqin qelizat e vdekura të lëkurës për ta lënë lëkurën mrekullisht të lëmuar dhe të shëndoshë.

Një central elektrik kundër plakjes me vaj bajame të ëmbël, vaj të farës së jojobës, vaj avokado dhe squalene vegan për lëkurë të hidratuar dhe të fortë me një pengesë të forcuar të lëkurës.

Natyrale🌱 minimale 🌱 vegane 🌱 pa mizori

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi