Glowyskinshop.com

Wellderma face lifting vibration roller

Lek 2,490
Roller vibrues per fytyrën nga WellDerma pajisur me dy koka rrotulluese, të vendosura në një kënd prej 75 gradë ndaj trupit të pajisjes - duke siguruar kullimin limfatik efektin maksimal te masazhit. Masazhi i rulit gjithashtu ka një funksion dridhjeje, i cili rrit efektivitetin në indet muskulore dhe thellësinë e trajtimit të problemeve.
Masazhuesi ka një efekt ngritës të dukshëm, rrit qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës dhe është një parandalim i shkëlqyeshëm i plakjes. Mpreh konturet e fytyrës dhe formon një forme V, parandalon formimin e dyfishtë të mjekrës dhe parandalon rënien e lëkurës.
Produkti është një roller inovativ, krijuar sipas zhvillimeve më të fundit të shkencëtarëve, është në gjendje të punojë edhe muskujt më të vegjël të fytyrës. Ka një formë ergonomike dhe një dizajn të bukur, modern. Rrotullat e veshura me platin janë të përshtatshme edhe për lëkurë të ndjeshme.
Pervec efektit ngrites ben gdhendje dhe përcaktimin e kontureve të fytyrës. Masazhuesi relakson muskujt, stimulon qarkullimin natyror të gjakut, rrit elasticitetin e lekures se fytyrës dhe siguron rezultate të dukshme të lifting dhe skulpturues.

Metoda e aplikimit:
Pastroni dhe hidratojeni mire lëkurën. Ndizni masazhuesin. Mbajeni atë nga pjesa e poshtme e dorezës. Mos e shtrëngoni pajisjen shumë fort në mënyrë që dridhjet të drejtohen lirisht drejt lëkurës së fytyrës dhe të mos "futen" në dorën tuaj. Masazhoni  nga poshtë lart ose nga qendra e fytyrës deri në skajet e konturit. Mund të përdoret së bashku me një serum vajor.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi