Glowyskinshop.com

Water Bank Hydro Cream EX 20ml

Lek 1,690
Laneige Water Bank Gel Cream EX është një hidratues i lehtë i tipit xhel që i siguron lëkurës tuaj hidratim të menjëhershëm pas aplikimit, duke rritur përmbajtjen e lagështisë së lëkurës në 153% dhe duke ulur temperaturën e lëkurës me 2,4°C. I mbushur me ekstrakte polisakaride selvi dimërore, ky produkt gjithashtu ndihmon në zbutjen e lëkurës së irrituar dhe skuqjen, ndërsa tekstura e tij e lehtë ndihmon në kontrollin e prodhimit të tepërt të sebumit dhe vajit. Rimbush thellësisht lëkurën dhe forcon barrierën e lëkurës për 24 orë. Me një efekt të shkëlqyer antioksidues, mbron ndaj radikaleve te lira, nxit rigjenerimin e lekures dhe elasticitetin e saj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi