Glowy Skin Albania

VILLAGE 11 FACTORY Will Refresh Hand And Body Lotion 300ml

Lek 2,443 Lek 3,490
Një locion i lehtë vegan për duar dhe trup që hidraton thellësisht lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet e butë dhe me aromë delikate. Përzierja e vajit esencial të eukaliptit dhe vajit të paçulit ofron një aromë freskuese dhe relaksuese.
Kompleksi i Acidit Hyaluronic ndihmon lëkurën të ruajë lagështinë, duke e lënë atë të hidratuar dhe të butë për një kohë të gjatë.
Vajrat esencialë të eukaliptit dhe vajit të paçulit ofrojnë një aromë freskuese dhe relaksuese, duke promovuar mirëqenien.
Ideale dhe e sigurt për përdorim të përditshëm. I testuar për acarim të lëkurës

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi