Glowy Skin Albania

VILLAGE11FACTORY WILL INVIGORATE HAND AND BODY LOTION 300ML

Lek 3,490
Një locion vegan për duar dhe trup i pasur me antioksidantë që hidraton thellësisht lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet e butë dhe me aromë delikate. Përzierja e vajit esencial të vajit të livandës dhe grejpfrutit ofron një aromë energjike dhe gjallëruese.
I pasuruar me Niacinamide dhe vaj Jojoba, Squalane për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga dielli, era dhe të ftohtit dhe siguron hidratim afatgjatë.
Vajrat esencialë të vajit të livandës dhe grejpfrutit ofrojnë një aromë energjike dhe gjallëruese, duke promovuar mirëqenien.
Ideale dhe e sigurt për përdorim të përditshëm. I testuar për acarim të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi