Glowy Skin Albania

Village 11 Factory Will Invigorate Travel Essentials Trio

Lek 1,990
Një set i pershtatshem per udhetime qe përmban pastrues fytyre vaj në shkumë, lares trupi dhe locion hidratues.

1. Pastrues i dyfishtë Miracle Youth 30ml
Formula transformuese vaj në shkumë heq butësisht dhe pa mundim sebumin e tepërt, grimin dhe kremin kundër diellit.
2. Laresii duarve dhe trupit 35 ml
I jep lëkurës një ndjenjë të pastër, të butë dhe me aromë delikate.
3. Locion do të gjallërojë duart dhe trupin 35 ml
Një locion vegan për duar dhe trup i pasur me antioksidantë që hidraton thellësisht lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet e butë dhe me aromë delikate.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi