Glowy Skin Albania

VILLAGE 11 FACTORY Will Invigorate Hand And Body Wash 300ml

Lek 3,490
Një lares vegan i duarve dhe e trupit qe i jep lëkurës një ndjenjë të pastër, të butë dhe me aromë delikate. Përzierja e vajit esencial të vajit të livandës dhe grejpfrutit ofron një aromë energjike dhe gjallëruese.
I pasuruar me Niacinamide dhe vaj Jojoba, Squalane për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga dielli, era dhe të ftohtit dhe siguron hidratim afatgjatë.
Vajrat esencialë të vajit të livandës dhe grejpfrutit ofrojnë një aromë energjike dhe gjallëruese, duke promovuar mirëqenien.
Ideale dhe e sigurt për përdorim të përditshëm. I testuar për acarim të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi