Glowy Skin Albania

VILLAGE 11 FACTORY Will Comfort Hand And Body Lotion 300ml

Lek 3,490
Një locion vegan i duarve dhe trupit me peshë mesatare të lehtë që ushqen lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet e butë dhe me aromë delikate. Vaji esencial Hinoki ofron një aromë komode dhe të ngrohtë. Ushqyes i thellë
Gjalpi Shea dhe vaji Jojoba ushqejnë thellësisht lëkurën, duke e lënë atë të hidratuar dhe të butë për një kohë të gjatë.
Vaji esencial Hinoki ofron një aromë ushqyese dhe rehati, duke promovuar mirëqenien.
Ideale dhe e sigurt për përdorim të përditshëm. I testuar për acarim të lëkurës
Formula pa silikon me 87% përbërës natyralë është mjaft e butë edhe për lëkurën më delikate.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi