Glowyskinshop.com

VILLAGE 11 FACTORY RELAX DAY FOOT PEELING MASK

Lek 990

Kënaquni në një eksperiencë luksoze spa në komoditetin e shtëpisë tuaj me maskën e këmbëve super hidratuese të ditës Relax. E pasuruar me një përzierje të fuqishme vajrash natyralë, duke përfshirë jojoba, luledielli dhe safflower, kjo maskë është krijuar posaçërisht për të ushqyer dhe qetësuar këmbët e lodhura dhe të thata.


Përjetoni hidratimin maksimal pasi kjo maskë ushqyese për këmbët i mbështjell këmbët tuaja në një lagështi intensive. Me dizajnin e saj unik si çorape, maska ​​është e lehtë për t'u përdorur dhe siguron mbulim maksimal, duke lejuar që përzierja e fuqishme e përbërësve të bëjë magjinë e tyre edhe në lëkurën më të thatë dhe më të ashpër.


Pra, pse të kënaqeni me këmbët e thata dhe të plasaritura kur mund të shijoni kënaqësinë luksoze të maskës së këmbëve super hidratuese të ditës Relax? Porosit tuajën sot dhe hyni në një botë relaksi të lumtur dhe butësie.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi