Glowy Skin Albania

VILLAGE 11 FACTORY Relax Day AHA Exfoliating Body Lotion 300gr

Lek 1,603 Lek 2,290
Lëreni lëkurën të lëmuar mëndafsh me këtë locion trupi të formuluar me 12% AHA për të hequr butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Locioni i trupit është gjithashtu i pasuruar me acid hialuronik për të formuar një barrierë hidratuese të qëndrueshme mbi lëkurën, duke e mbajtur atë elastike dhe te bute gjatë gjithë ditës. Përveç kësaj, promovon thithjen më efikase të lëndëve ushqyese në hapin tjetër pas eksfolimit!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi