Glowyskinshop.com

VILLAGE 11 FACTORY HAND AND FOOT PERFUME CREAM LUMINE GARDENIA

Lek 693 Lek 990
Kremi me arome Village 11 Factory Parfum Hand & Foot Cream është një produkt i veçantë i krijuar për të ofruar kujdesin më të mirë për lëkurën e duarve dhe këmbëve. Ky krem me arome është i pasur me elemente të cilësisë së lartë dhe formuluar me kujdes për të ndihmuar në rritjen e hidratimit të lëkurës, duke e bërë atë të ndjehet më të butë dhe të shëndetshme.Kremi hidraton dhe ushqen në mënyrë perfekte lëkurën, eliminon thatësinë dhe skuqjen, shëron dhe rigjeneron lëkurën, duke e bërë atë më të butë dhe të lëmuar. Çdo kerm pasurohet me aroma, falë të cilave kremrat lënë një vello aromatike në lëkurë.
Kremrat përmbajnë ekstraktin e rrënjës së kthetrave të Djallit - një komponent hipoallergjik që lehtëson inflamacionin, largon toksinat, ka aktivitet antimikrobik dhe pengon aktivitetin bakterial. Për shkak të kësaj, imuniteti lokal i lëkurës dhe funksionet e saj mbrojtëse rriten. Kremi gjithashtu luan rolin e antioksidantit.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni kremin në lëkurën e pastër të duarve dhe/ose këmbëve. Shijoni aromën magjike dhe masazhoni butësisht lëkurën tuaj.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi