Glowy Skin Albania

VILLAGE 11 FACTORY Daily Mild Sun Fluid spf 50+ pa++++

Lek 2,990
Po kërkoni një mjet të lehtë mbrojtjeje?
Atëherë Daily Mild Sun Fluid është padyshim kremi ideal për ju.

Një krem jo-mineral kundër diellit me një teksturë të lehtë që lufton rrezet UV me SPF 50+ PA++++ ndërsa ndihmon në shkëlqimin, zvogëlimin e shenjave të plakjes dhe ruajtjen e lagështisë për mbrojtje afatgjatë dhe të ekuilibruar. Nuk lë gjurmë thatësie dhe largon të gjithë kruajtjen e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi