Glowy Skin Albania

Village 11 Factory Active Clean Sheet Mask Tea Tree

Lek 273 Lek 390
Një maskë celuloze e biodegradueshme që përshtatet bukur rreth kontureve të fytyrës tuaj dhe ju jep rezultate fantastike ne lekure. Formula e tij përmban ekstrakt të pemës së çajit, një përbërës popullor i përdorur në kozmetikë që qetëson dhe redukton inflamacionin: Dhe funksionon! Ai përmban gjithashtu alantoinë, një përbërës aktiv hidratues që zbut dhe riparon funksionin tonë pengues, dhe kompleksin ekskluziv të patentuar të Fabrikës së Village 11, Incredible V11, prej 11 ekstraktesh natyrale dhe restauruese, i cili i jep lëkurës sonë një nxitje ushqimi dhe energjie.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi