Glowyskinshop.com

VIAL RECIPE PURE VITAMIN C 15 AMPOULE 17G

Lek 3,490
Ju prezantojme ampulën tonë revolucionare Pure Vitamin C 15, një zgjidhje që ndryshon lojën për kujdesin e lëkurës që do të transformojë pamjen e lekures tuaj. Kjo formulë e krijuar me përpikëri kombinon fuqinë e 15% të vitaminës C të pastër (acid askorbik), 1% vitaminë E (tokoferol) dhe 1% acid ferulik për t'i ofruar lëkurës tuaj mbrojtje të pashembullt kundër dëmtimit oksidativ të shkaktuar nga radikalet e lira dhe agresorët mjedisorë.

Duke shfrytëzuar efektet sinergjike të këtyre antioksidantëve të fuqishëm, ampula jonë Pure Vitamin C 15 mbron sipërfaqen e lëkurës tuaj, duke vepruar si një pengesë e fuqishme kundër efekteve të dëmshme të ekspozimit të përditshëm. Thuajini lamtumirë lëkurës së zbehtë dhe me pamje të lodhur pasi kjo përzierje e jashtëzakonshme punon me zell për të luftuar stresin oksidativ, duke ruajtur shkëlqimin rinor të lëkurës suaj.

Jo vetëm që vitamina C e pastër posedon veti të jashtëzakonshme antioksiduese, por gjithashtu jep një mori përfitimesh shtesë. Me aftësinë e tij për të ndërhyrë në prodhimin e pigmentit në lëkurë, ky përbërës i jashtëzakonshëm zbeh njollat ​​e errëta, barazon tonin e lëkurës dhe zbulon një pamje më të shndritshme. Për më tepër, ai stimulon prodhimin natyral të kolagjenit të trupit, duke çuar në lëkurë më të fortë dhe më të shëndoshë me vija të holla dhe rrudha të reduktuara.

Formulimi ynë unik shkon përtej kujdesit konvencional të lëkurës. Duke kombinuar aftësinë antioksiduese të C E ferulic me përparimet më të fundit shkencore, ne kemi krijuar një produkt që shkon shumë më tepër. Ai përmirëson qarkullimin e lëkurës suaj, duke lejuar që lëndët ushqyese jetike të arrijnë çdo cep, duke rigjallëruar lëkurën tuaj nga brenda. Përgatituni për të dëshmuar rikthimin e shkëlqimit natyral të lëkurës tuaj pasi ampula jonë Pure Vitamin C 15 bën magjinë e saj.
Lëshoni potencialin e plotë të lëkurës tuaj ndërsa e mbroni atë nga dëmtimi oksidativ, zbehni njollat ​​e errëta dhe ndezni prodhimin e kolagjenit të trupit tuaj. Përjetoni shkëlqimin dhe vitalitetin e pashembullt që jep formulimi ynë i avancuar dhe lëreni lëkurën tuaj të shkëlqejë vërtet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi