Glowyskinshop.com

Vial Recipe daily fit mild sun cream 40ML

Lek 2,690
Ju prezantojme me kremin e diellit nga "Vial Recipe" një krem ​​dielli ultra i lehtë me ngjitje 1 sekondë! Thuajini lamtumirë njollave të bardha me formulën hidratuese që ofron mbrojtje efektive nga dielli UV me SPF50+ PA++++ - shkalla më e lartë e disponueshme. Jo vetëm që mbron lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme, por gjithashtu ofron një efekt bllokues të dritës blu. Ky krem ​​dielli i certifikuar është projektuar për të shtuar lagështi në lëkurën tuaj, duke e lënë atë të freskët dhe të ushqyer. Jini të sigurt, formula jonë i është nënshtruar certifikimit të funksionalitetit dhe testit të ndjeshmërisë së lëkurës, duke e bërë atë të përshtatshme edhe për llojet më të ndjeshme të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi