Glowyskinshop.com

VIAL RECIPE ADVANCED MELA TONING CREAM 70ML

Lek 5,290
Ju prezantojmë kremin tonë të mrekullueshëm të avancuar tonifikues Mela, një zgjidhje moderne e krijuar për të trajtuar hiperpigmentimin dhe zbehjen e shenjave, ndërkohë që jep hidratim dhe rimbushje intensive në lëkurën tuaj. I formuluar me një kombinim të butë por të fuqishëm të vitaminës E, glutationit dhe acidit tranexamik, ky krem ​​është një ndryshim i lojës në arritjen e një pamje më të shndritshme dhe më të tonifikuar.

Duke shfrytëzuar efektet sinergjike të këtyre përbërësve të jashtëzakonshëm, kremi ynë tonifikues i avancuar Mela synon hiperpigmentimin në rrënjë, duke reduktuar në mënyrë efektive shfaqjen e njollave të errëta, tonin e pabarabartë të lëkurës dhe njollat. Vitamina E, e njohur për vetitë e saj antioksidante, punon me zell për të mbrojtur lëkurën tuaj nga radikalet e lira duke sjelle një pamje më të shëndetshme dhe më rrezatuese.

Glutathione, një antioksidant i fuqishëm i prodhuar natyrshëm nga trupi, rrit më tej efektet ndriçuese të këtij kremi. Punon për të luftuar stresin oksidativ, duke ndihmuar në zbehjen e shenjave dhe për të zbuluar një pamje më të ndritshme dhe rinore. Me përdorim të vazhdueshëm, ju do të përjetoni një reduktim të dukshëm të hiperpigmentimit, duke zbuluar një pamje më të qartë dhe më të tonifikuar.

Për më tepër, kremi ynë tonifikues i avancuar Mela shkon përtej trajtimeve tradicionale duke siguruar hidratim dhe rimbushje intensive për lëkurën tuaj. Thuajini lamtumirë lëkurës së thatë pasi ky krem ​​luksoz hidraton thellësisht, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë, elastike dhe e rigjallëruar. Vetitë rimbushëse të këtij kremi funksionojnë në mënyrë harmonike për të rritur barrieren natyrale të lëkurës suaj, duke promovuar një pamje më të shëndetshme dhe më elastike.

Për rezultate optimale, ju rekomandojmë të aplikoni kremin tonë tonifikues të avancuar Mela pas përdorimit të ampulës sonë Vial Recipe Pure Vitamin C 15. Kjo dyshe e fuqishme do të funksionojë në mënyrë sinergjike për të luftuar hiperpigmentimin, zbehjen e shenjave dhe zhbllokimin e potencialit të plotë të lëkurës tuaj. Ampula përgatit lëkurën tuaj, duke e përgatitur atë për të marrë përfitimet maksimale nga kremi tonifikues, duke siguruar një përvojë vërtet transformuese.

Përjetoni efektet e jashtëzakonshme të kremit tonë tonifikues të avancuar Mela dhe zhbllokoni sekretin për një çehre më të shndritshme dhe më të njëtrajtshme. Me përzierjen e tij të fuqishme të vitaminës E, glutationit dhe acidit tranexamik, ky krem ​​jo vetëm që redukton hiperpigmentimin, por gjithashtu siguron hidratim dhe rimbushje intensive për lëkurën tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi