Glowy Skin Albania

Venus Spa Capsule Hair Fragrance White Tea & Orchid 150ml

Lek 2,190
Ju prezantojmë me Venus Spa Capsule Hair Fragrance, tani e formuluar me esencën e cajit të bardhë dhe orkidesë. Përmban një kapsulë të re aromatike që mban erë që kur e prekni, e tundni dhe spruconi ne flokë. Kjo fragrancë flokësh përmban grimca mikro aromash që arrijnë të bllokojnë aromat e tjera të depërtojnë në flokë. Është gjithashtu e pasur me përbërës hidratues për të ushqyer kutikulat, duke promovuar flokë me shkëlqim dhe të butë.

-Kapsula e parfumit shpërthen kur preket ose trazohet, duke krijuar një aromë të qëndrueshme dhe duke ofruar kënaqësi për t'u përdorur.
-Efekti i trajtimit të flokëve mbush boshllëkun në kutikula dhe parandalon aromat e pakëndshme. Aroma e sapo-aplikuar zgjat për një kohë të gjatë.
-Pa silikon, pa paraben, pa vaj mineral.
-Aromë e cajit te bardhe dhe orkide.

Notat e sipërme: Dardhë, mollë, gjethe
Notat e zemrës: Çaj i bardhë, Orkide
Notat bazë: Jasemini, Qelibar, Musk

Përmirësoni rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të flokëve me aromën luksoze të çajit të bardhë dhe orkidesë, ekskluzivisht nga Venus Spa.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi