Glowy Skin Albania

TSUBAKI premium volume& repair shampoo 490ml

Lek 2,290

E formuluar me vajra bimorë dhe ekstrakte organike, shampoja nga Shiseido targeton flokët e thatë dhe të dëmtuar. Ingredientët natyralë në përbërje të shampos hidratojnë dhe riparojnë flokun e dëmtuar duke e lënë të butë dhe plot shkëlqim. Formula e butë e bën këtë shampo të përshtatshme edhe për skalpin e ndjeshëm. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi