Glowy Skin Albania

Tsubaki Premium Volume &Repair Conditioner 490ml

Lek 2,290

Trajtuesi i flokeve me ekstraktin e lules Camellia ofron hidratim dhe riparim te flokut te thate dhe te demtuar. Ky produkt eshte krijuar nga nje perzierje ingredientesh per t'i bere floket tuaj te shendetshem dhe me shkelqim. Vaji i ekstraktuar nga farat e lules Camellia japonica (e quajtur ndryshe tsubaki) njihet per vetite e tij hidratuese dhe ushqyese. Mendafshi i hidrolizuar  permireson elasticitetin dhe fortesine e flokut. Duke formuar nje barriere mbrojtese minimizon humbjen e lageshtise dhe mbron flokun nga demtimet e shkaktuar nga nxehtesia dhe agjentet mjedisore. Ekstrakti i peltes mbreterore, i pasur me vitamina dhe aminoacide, ushqen skalpin dhe folikulat e flokut. Arginina eshte nje aminoacid i njohur per aftesine e saj per te rritur qarkullimin e gjakut ne skalp duke ndikuar ne forcimin e flokut nga rrenja. 

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi