Glowyskinshop.com

Trimay Slim Wave Face Guasha

Lek 1,890

Çfarë të presësh nga masazhimi me gua sha?

Masazh i drenazhit limfatik. Dalja e limfës dhe rrjedha e gjakut sigurojnë largimin në kohë të toksinave. Ndihmon për të reduktuar ënjtjen e fytyrës, rrathët e errët poshtë syve dhe për të rivendosur një shkëlqim të shëndetshëm në lëkurë. Duke përdorur teknikën gua sha, ju mund të ruani tonin e lëkurës së fytyrës, të arrini një efekt lifting dhe të reduktoni rrudhat në mënyrë natyrale. Shenjat e kuqe pas masazhit janë normale. 

-Pjesa e gjatë e rrumbullakosur - një sipërfaqe skulpturuese për qafën, ballin, faqet dhe mollëzat
-Skajet e pjesës së rrumbullakosur të gjatë janë një sipërfaqe për punë më precize me vetullat dhe vijën e vetullave, zonën nasolabiale, si dhe me zonat delikate (buzët, sytë)
Këshilla të pjesës së rrumbullakosur të gjatë - për refleksologjinë (punë me pikat e rinisë)
-Dhëmbët - për ngritjen, aktivizimin e qarkullimit të gjakut, pastrimin e rrudhave dhe rritjen e depërtimit të kozmetikës në lëkurë
-Skajet në formë U - për konturimin e nofullës së poshtme, mollëzave, pjesëve anësore të qafës

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi