Glowyskinshop.com

Trimay Daily Defender Hair Spray Serum

Lek 1,990
Serumi Trimay Daily Defender Hair Spray është menduar për kujdes të përditshëm të shpejtë, efektiv dhe restaurim të flokëve të dëmtuar, të thatë dhe të pajetë. Preparati përmirëson pamjen e flokëve dhe vepron nga brenda, duke ndihmuar në rikthimin e strukturës së flokëve të dëmtuar.

Falë kompleksit të përbërësve të hidrolizuar (proteinat e mëndafshit, sojës dhe grurit, kolagjenit, keratinës), murumurut dhe vajit të lulediellit, kompleksit të ekstrakteve natyrale dhe acidit hialuronik në përbërje, spray rikthen butësinë, elasticitetin, shkëlqimin dhe butësinë e flokëve. . , largon thatësinë dhe gjithashtu mbron nga ndikimi negativ i faktorëve mjedisorë. Një përqindje e madhe e keratinës së hidrolizuar dhe pluhurit të mëndafshit në përbërje i jep spërkatjes vetinë e mbrojtjes termike, kur spërkatet në flokë, mbyll lagështinë dhe lëndët ushqyese brenda flokëve. Përmirëson kutikulën e flokëve, ruan elasticitetin origjinal dhe ngjyrën e shndritshme pas trajtimeve të përditshme  të nxehtësisë, mbron nga dëmtimet nga temperaturat e larta ose lyerja. Si rezultat i përdorimit, flokët janë më të shëndetshëm dhe të rregulluar, fitojnë një shkëlqim të bukur, butësi dhe elasticitet, janë më të lehtë për t'u krehur dhe krehur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi