Glowyskinshop.com

Trimay Anti-Hair Loss Peptide Volume Shampoo 300ml

Lek 2,190
Shampo me peptide për rritjen e vëllimit te flokëve, qe funksionon kundër rënies së flokëve pastron në mënyrë efektive lëkurën e kokës dhe forcon folikulat e flokëve. Parandalon rënien e flokëve dhe stimulon rritjen e flokëve. Zbut flokët e dëmtuar, duke e bërë më të lehtë krehjen. Formon një barrierë mbrojtëse në flokë që parandalon humbjen e lagështirës dhe i bën flokët më të lëmuar dhe më të shndritshëm. Përmban niacinamide për të forcuar gjëndrat e flokëve dhe stimuluar rritjen e flokëve. Acidi salicilik, përgjegjës për pastrimin e thellë dhe eksfolimin e lëkurës së kokës. Si dhe pantenol, i cili parandalon tharjen e tepërt të lëkurës dhe flokëve në të gjithë gjatësinë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi