Glowyskinshop.com

Torriden DIVE-IN Low Molecular Hyaluronic Acid Serum

Lek 1,890 Lek 2,490
Serumi i acidit hialuronik me molekulë të ulët Torriden DIVE-IN është një serum që hidraton thellësisht lëkurën duke përdorur acidin hialuronik me molekula të ulëta. D-pantenoli, alantoina dhe madecosside qetësojnë më tej dhe qetësojnë lëkurën e ndjeshme dhe të stresuar. Tekstura e lehtë e këtij serumi ofron një përfundim të lehtë, freskues dhe jo ngjitës. Është vërtetuar klinikisht se është një produkt i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi