Glowyskinshop.com

Too cool for school Art Class Watery Blur Primer

Lek 2,290

Një primer me efekt 'blurring' me një teksturë esence të lagësht që mbush lëkurën me lagështi dhe e bën strukturën e lëkurës të lëmuar. Ky produkt eshte i lëngshëm, pa peshë që ndihmon pamjen tuaj të grimit të aplikohet më mirë dhe të zgjasë më gjatë. E mbushur me acid hialuronik dhe përbërës të tjerë të verifikuar nga EWG, formula rrëshqet pa probleme duke lënë një fund te lemuar. Ndihmon në zvogëlimin e pamjes së poreve dhe papërsosmërive për kanavacën perfekte përpara grimit. Përbërja unike ngjitet në mënyrë të hollë në lëkurë, duke zbutur rrudhat dhe strukturën e imët, sikur të aplikoni një filtër turbullues.

Si ta përdorni:

Para se te vendosni fondatinen ose bb cream, aplikoni një sasi të përshtatshme dhe fërkojeni përgjatë lëkurës.

 

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi