Glowyskinshop.com

Tonymoly Master Lab Mask Sheet #EGF

Lek 490
E formuluar me një përzierje ushqyese të përbërësve aktivë, Maska Master Lab Sheet EGF ndihmon në zvogëlimin e linjave të imta dhe rrudhave. Kjo maskë ultra e hollë, natyrale e celulozës ngjitet në të gjitha konturet e fytyrës, e përmirësuar me EGF për të përshpejtuar rikuperimin e plagëve dhe stimuluar rinovimin e qelizave, duke e lënë lëkurën tuaj super të lëmuar dhe të rinovuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi