Glowyskinshop.com

Tonymoly Master Lab Mask Sheet Centella Asiatica

Lek 490
Maska e pambukut  Master Lab Centella Asiatica ruajne qëndrueshmërinë e lëkurës dhe stimulojne rigjenerimin e qelizave të reja. Maska përmban një sasi të madhe të lëndëve ushqyese, prandaj hidraton dhe ushqen në mënyrë të përkryer qelizat me lëndë ushqyese.
Ka një efekt qetësues dhe shërues, lufton inflamacionin, skuqjet e ndryshme dhe acarimet e lëkurës.Pas aplikimit, fytyra juaj do të duket më e freskët dhe plot vitalitet. Me këtë maskë, ju mund të kujdeseni profesionalisht për veten pa dalë nga shtëpia.
Është i ngopur me një esencë të veçantë shumë të koncentruar me ekstrakt Asiatica Centella i cili stimulon prodhimin e kolagjenit duke rritur elasticitetin, zvogëlon shenjat e plakjes dhe lufton rrudhat.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi