Glowyskinshop.com

TonyMoly Kiss Kiss Lovely Lip Patch

Lek 390

Një maskë në formë hidroxheli për buzët jo vetëm që duket lezetshëm në një selfie, por i bën buzët tuaja më të buta dhe të hidratuara falë ingredientëve ushqyes. Me ekstrakte Blueberry,Strawberry, Vitamin C dhe Blackberry. Ingredientë kryesorë janë Kolagjeni dhe Witch Hazel.

Përdorimi: Pas pastrimit dhe tonerit, hiqeni maskën nga paketimi dhe vendoseni në buzë. Mbajeni për 20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi