Glowyskinshop.com

Tonymoly I'm REAL Tea Tree Mask Sheet Skin Soothing

Lek 290
TONYMOLY I'm REAL Tea Tree Mask Sheet Skin Soothing është një maskë pambuku qetësuese e krijuar për lëkurën e skuqur dhe të irrituar. Zhvilluar nga specialistët e kujdesit të lëkurës Tony Moly, kjo maske është një domosdoshmëri për ata që vuajnë nga skuqja dhe rosacea, formuluar me një serum të mbushur me pemë çaji për të ndihmuar në qetësimin dhe zbutjen e lëkurës së kuqe ose të irrituar. Maska inovative me tre shtresa është e mbushur me një serum qetësues që i jep lëkurës një ndjenjë të ekuilibruar dhe të fresket.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi