Glowyskinshop.com

Tonymoly I'm REAL Pomegranate Mask Sheet Elasticity

Lek 290
Tony Moly I'm Real Pomegranate Mask Sheet Skin Elasticity është një produkt inovativ që ofron hidratim dhe nxit elasticitetin për lëkurën tuaj. E perbërë me ekstrakt shege, kjo fletë maske është e përkryer për këdo që dëshiron të përmirësojë shëndetin e lëkurës së tyre. Ekstrakti ndihmon për të bllokuar lagështinë dhe për të mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar, ndërkohë që punon për të përmirësuar elasticitetin e saj. Kjo e bën fletën e maskës I'm Real Pomegranate Mask Sheet një zgjedhje të shkëlqyer për ata që duan të arrijnë lëkurë më të shëndetshme dhe më rinore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi