Glowyskinshop.com

Tocobo Multi Ceramide Cream 50mL

Lek 1,990
Tocobo Multi Ceramide Cream eshte nje produkt ekstra hidratues per lëkurën e thatë dhe të dehidratuar që ka nevojë për një nxitje shtesë të hidratimit për të qëndruar e shëndetshme. Ky krem ​​është formuluar duke përdorur tre acide të ndryshme hialuronik dhe pesë lloje ceramidesh për të krijuar një shtresë mbrojtëse që gjithashtu riparon lëkurën. Ky produkt përthithet shpejt në lëkurë dhe i siguron lëkurës ushqim të pasur si dhe hidratim afatgjatë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi