Glowyskinshop.com

Tocobo Glass Tinted Lip Balm 011 Flush Cherry

Lek 1,190
Sigurohuni që të mos jeni kurrë pa balsam buzësh me ngjyrë nga Tocobo Glass. Me këtë balsam buzësh 100% vegan me një nuancë të ndërtueshme të këndshme, do perjetoni buze të  plota dhe super të hidratuara.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi