Glowyskinshop.com

TOCOBO Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ 19gr

Lek 1,390 Lek 1,790

Cotton Soft Sun Stick është një stick dielli shumëfunksional që bllokon rrezet UV, ka veti të zbardhë lëkurën tuaj dhe të minimizojë rrudhat. Ka një mbrojtje të lartë UV prej SPF50 +, PA ++++. Hidraton lëkurën tuaj dhe kontrollon prodhimin e sebumit plus është i formuluar me AC Herb Complex™ që ndihmon në qetësimin e lëkurës.

Ky shkop dielli mat blu i lehtë është krijuar për lëkurën tuaj të ndjeshme. Qetëson skuqjen dhe irritimin, kontrollon sekretimin e sebumit dhe ka perfundim matte. Kombinimi i kompleksit AC, aloe vera, ekstraktit të rrënjës së xhenxhefilit dhe përbërësve të tjerë natyralë e bën këtë stick dielli të përsosur për ata me lëkurë të ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi