Glowyskinshop.com

TOCOBO AHA BHA Lemon Toner 150ml

Lek 1,990
Një tonik i përditshëm me aciditet të dobët që heq qelizat e vdekura të lëkurës dhe rafinon strukturën e lëkurës, përmirëson ngjyrën e lëkurës dhe e bën lëkurën të pastër dhe transparente. Formula hidratuese, transparente e ujit përthithet shpejt në lëkurë duke siguruar një përfundim freskues, ndërsa lagështia e dendur qetëson lëkurën dhe rrit elasticitetin e saj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi