Glowyskinshop.com

TIAM Vitamin C 24 Surprise Serum 30 ml

Lek 2,490

TIAM Vitamin C24 Surprise Serum i jashtëzakonshëm për ndriçimin e lëkurës, një ndryshim i vërtetë i lojës në kërkimin e një pamje pa të meta. I formuluar me një përqendrim mbresëlënës të vitaminës C të pastër, ky serum është këtu për të revolucionarizuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës dhe për të luftuar pigmentimin si kurrë më parë.Me një përzierje të jashtëzakonshme të vitaminës C 22% të pastër dhe derivatit të vitaminës C 2%, ky serum jep një efekt të fortë ndriçues që do t'ju lërë të mahnitur. Eshte krijuar një formulë pa ujë, duke siguruar përthithje të shpejtë në lëkurë për fuqi dhe rezultate maksimale.Përgatituni të dëshmoni një transformim të jashtëzakonshëm pasi ky serum i fuqishëm punon pa u lodhur për të përmirësuar shkëlqimin e lëkurës dhe për të rivendosur shkëlqimin natyral të lëkurës suaj. Shikoni se si shqetësimet e pigmentimit bëhen një gjë e së kaluarës, falë veprimit të synuar të vitaminës C të pastër në njollat ​​e errëta dhe tonin e pabarabartë të lëkurës.Por kjo nuk është gjithçka që ofron ky serum. Ai gjithashtu krenohet me veti të jashtëzakonshme që ndihmojnë në rikthimin e elasticitetit të lëkurës, duke e lënë lëkurën tuaj të fortë, të butë dhe rinore. I jepni lamtumirën lëkurës së dobët ndërsa përqafoni një pamje të shendetshme dhe rizbuloni shkëlqimin tuaj të brendshëm.Përjetoni fuqinë e vërtetë të vitaminës C me çdo aplikim. Lëreni serumin për ndriçimin e lëkurës të bëhet aleati juaj i besueshëm në kërkimin e një çehre të përsosur. Zbuloni potencialin e plotë të lëkurës tuaj dhe hapni një botë me shkëlqim, qartësi dhe besim. Është koha për të lënë shkëlqimin tuaj të shkëlqejë.


Perberesit: 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi