Glowyskinshop.com

Tiam Vita B3 Mist Toner 200ml

Lek 2,290

Një tonik rigjenerues që ndihmon në trajtimin e tonit të pabarabartë të lëkurës dhe zbulon një çehre më të shndritshme. I pasuruar me 3% niacinamide dhe një kompleks sinergjik ndriçues me acid tranexamik dhe vitaminë C, për të ndihmuar në reduktimin e pamjes së hiperpigmentimit dhe shenjave qe lene aknet. Formula e lehtë me teksturë ujore e lë menjëherë lëkurën tuaj të lëmuar dhe me shkelqim.

 Përdorimi i sugjeruar

Mbajeni shishen rreth 8 inç (20 cm) larg nga fytyra juaj me sy të mbyllur dhe spërkateni butësisht në të gjithë fytyrën duke shmangur zonat e syve.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi