Glowyskinshop.com

Tiam Vita A Bakuchiol Youth Serum 40ml

Lek 2,190
I përsosur për t'u shtresezuar nën kremin tuaj të preferuar të retinolit për një nxitje shtesë kundër plakjes, serumi Vita A Bakuchiol i TIA'M bashkon Retinyl Palmitate, bakuchiol dhe adenozinë në një serum ultra-hidratues. Ai shkrihet shpejt në lëkurë, duke e lënë atë më rrezatues dhe më të lëmuar me çdo përdorim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi