Glowyskinshop.com

Tiam Vita A Bakuchiol Firming Eye Cream 30ml

Lek 2,190
Peptidet, retinol dhe bakuchiol! Përbërës të fortë, por TIA'M e vendos atë në një formulë mjaft të butë për zonën tuaj delikate të konturit të syve në kremin forcues të syve Vita A Bakuchiol. Ky krem ​​luksoz por i lehtë është pa aromë, përmban vetëm përbërësit e nevojshëm për të rikthyer elasticitetin dhe për të zbehur linjat e imta rreth dritareve në shpirtin tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi