tiam

TIAM Pore Minimizing 21 Serum 40ml

Lek 2,190

TIAM Pore Minimizing 21 eshte nje serum i fuqishem antioksidues!

Formulimi i tij i butë rregullon prodhimin e tepërt të sebumit, ndërsa ngushton poret dhe eleminon pikat e zeza. Eshtë i pasuruar me 21% niacinamide, 1% ZINK PCA , ekstraktin e lëvores së shelgut dhe BHA qe nderveprojne se bashku per te targetuar nje sere problematikash. Ai luan një rol kyç në qetësimin e skuqjeve, njetrajtesimin e tekstures, mbiprodhimin e yndyres dhe zvogelimit te poreve. Zinc PCA lufton aknet, ul inflamacionin dhe skuqjen. Niacinamide eshte fantastik per zvogelimin e poreve, zbehjen e shenjave, balancimin e yndyres, rritjen e elasticitetit dhe njetrajtesimin e tekstures. Ndërkohë, acidi hialuronik dhe allantoina, bëjnë të mundur forcimin e barrierës së lëkurës dhe riparimin e saj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi