tiam

TIAM Pore Minimizing 21 Cream 50ml

Lek 2,290 Lek 2,490

Një krem hidratues qe targeton filamentet dhjamore, poret e zmadhuara, mbiprodhimin e yndyres, pikat e zeza dhe njollat kafe. Ekuilibron nivelin e vajit dhe ujit ne lëkurë. Ne saje te perberjes se
5%Niacinamide dhe ekstrakt Willow Bark  2.1% (BHA Natyrore) parandalon formimin e akneve nderkohe qe ul inflamacionin dhe skuqjen. Hidratanti eshte i pasur ne antioksidante qe rrisin elasticitetin e lekures dhe ngushtojne poret. Panthenoli përmirëson dukshem elasticitetin e lëkurës, nxit rigjenerimin qelizor dhe forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës.

Është i përshtatshëm për çdo tip lëkure, vecanarisht lekurat mikse dhe te yndyrshme!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi