Glowyskinshop.com

Tiam Hyaluronic Water Plumping Serum 40ml

Lek 2,290

Një serum hidratues që është i mbushur me kompleksin e acidit hialuronik për të rritur menjëherë nivelin e lagështisë së lëkurës së dehidratuar. Përzier me ekstrakt zambak uji dhe panthenol për të parandaluar humbjen e lagështirës duke e lënë lëkurën të ngopur. Kjo formulë e gjithanshme mund të përzihet me bazë të lëngshme ose krem ​​BB për një shkëlqim hidratues.

Ky serum përforcues dhe hidratues është i mbushur me Kompleks të Acidit Hyaluronik, ekstrakt zambak uji dhe panthenol për të dhënë hidratim të menjëhershëm dhe për të parandaluar humbjen e lagështisë duke e lënë lëkurën të shëndoshë dhe të butë. Formula e tij e gjithanshme mund të përdoret gjithashtu në lidhje me përbërjen bazë për shkëlqim të shtuar të vesës.

 Si ta përdorni:

  1. Aplikoni 2 deri në 3 pika në fytyrë pasi të keni përgatitur lëkurën me tonik.
  2. Masazhoni butësisht fytyrën me lëvizje rrethore dhe lëreni të përthithet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi