tiam

TIAM - Anti Blemish Body Lotion Back & Chest 200ml

Lek 2,190

Locion trupi i formuluar posaçërisht për të luftuar aknet në shpinë dhe ne gjoks. Infuzuar me AHA dhe BHA për të hequr sebumin e tepërt, për të parandaluar formimin e puçrrave, si dhe për të zbehur plagët e akneve përmes eksfolimit të butë. Locioni është gjithashtu i pasuruar me calamine për të qetësuar lëkurën.

Heq qelizat e vdekura të lëkurës, sebumin dhe papastërtitë që shkaktojnë akne, qetëson inflamacionin dhe zbeh shenjat e akneve.

Çdo pjesë e trupit: Ju mund të aplikoni këtë locion ne çdo pjesë të trupit tuaj si qafën, gjoksin, shpinën, krahët,vithet etj.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i shkëlqyeshëm për aknet e të rriturve dhe adoleshentëve

Përbërësi kryesor: AHA, BHA, Calamine, Tea Tree, Niacinamide (5%)

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi